Terminliste / Resultater vinterserien 2018/2019

Alle matchene spilles på Losby Golfsenter på mandager. Dersom man ønsker oppvarming må man møte opp 30 minutter før match.
Dersom matchene blir flyttet til annen dato enn oppført i terminlisten, vil man ikke få 30 minutters oppvarming.
Dersom man må flytte en match, MÅ dette gjøres senest 24 timer før opprinnelig oppsatt tid i terminlisten. 
Alle matchene spilles over 9 hull - back 9


 

 

Dato Bane Tee-Off Lag 1 Lag 2 Div. Avd. Resultat
3/12 Innisbrook 17.30 DYNEA ALLNEX STEINRIK 1 DIV  1  95-81 
3/12 Innisbrook  17.30 HÅNDVERKERNE HAGANROOKIES 3 1 DIV  1  80-86 
3/12 Innisbrook 17.30 FURUKAMMEN  VOLVAT 2 1 DIV  1  101-83 
3/12 Innisbrook 17.30 FAIRWAY TO HEAVEN TEAM MP ELITE 1 Utsatt 
3/12 Innisbrook 20.00 AAS GAARD GOLF BREWERY 1 DIV  2  79-77 
   3/12 Innisbrook  20.00  ELEKTROIMPORTØREN  GRORUDDØLA  1 DIV 2 78-70wo 
3/12 Innisbrook 20.00 KØLLA GOLF BARE FOR MORRO 1 DIV 2 85-84 
3/12 Innisbrook 20.00 LOSBY GOLF LOS RETARDOS 1 DIV 2 78-70wo 
10/12 Innisbrook 17.30 GO2TEE GUTTA PÅ TUR 1 DIV 1 91-78 
10/12 Innisbrook 17.30 BIRDIENØTTENE TEAM SOPRA STERIA ELITE 1 Utsatt 
10/12 Innisbrook 17.30 HAGAN ROOKIES 2 GRANLIA ELITE 1 72-83 
 19/12 Innisbrook TEAM VARMLAND  TEAM RAIDER  ELITE  1  Utsatt 
10/12 Innisbrook 20.00  GOLFSERIE.NO  NEAGTIVT FOKUS  ELITE 2 78-87 
10/12 Innisbrook 20.00  HAGAN ROOKIES 1  VOLVAT 1  ELITE 2 85-76 
10/12 Innisbrook 20.00  SIGURD ECKLUND  2TOM2  ELITE 2 79-76 
10/12 Innisbrook 20.00  TEAM RØR  ALLIANCE EIENDOM ELITE 2 93-82 
7/1 Kissing Tree  17.30  FAIRWAY TO HEAVEN  TEAM RAIDER   ELITE   1 
7/1 Kissing Tree 17.30 BIRDIENØTTENE GRANLIA ELITE 1
7/1 Kissing Tree  17.30 HAGAN ROOKIES 2 TEAM SOPRA STERIA ELITE 1
7/1 Kissing Tree  17.30 TEAM VARMLAND TEAM MP ELITE 1
7/1 Kissing Tree  20.00 GOLFSERIE.NO HAGAN ROOKIES 1 ELITE 2
7/1 Kissing Tree  20.00 NEGATIVT FOKUS VOLVAT 1 ELITE 2
7/1 Kissing Tree  20.00 SIGURD ECKLUND TEAM RØR ELITE 2
7/1 Kissing Tree  20.00 2TOM2 ALLIANCE EIENDOM ELITE 2
14/1 Kissing Tree  17.30 DYNEA ALLNEX HÅNDVERKERNE 1 DIV 1
14/1 Kissing Tree  17.30 STEINRIK HAGAN ROOKIES 3 1 DIV 1
14/1 Kissing Tree  17.30 FURUKAMMEN  GO2TEE 1 DIV 1
14/1 Kissing Tree  17.30 VOLVAT 2 GUTTA PÅ TUR 1 DIV 1
14/1 Kissing Tree  20.00 AAS GAARD GOLF ELEKTROIMPORTØREN 1 DIV 2
14/1 Kissing Tree  20.00 BREWERY GRORUDDØLA 1 DIV 2
14/1 Kissing Tree 20.00 KØLLA GOLF LOSBY GOLF 1 DIV 2
14/1 Kissing Tree  20.00 BARE FOR MORRO LOS RETARDOS 1 DIV 2
21/1 Muirfiled Village 17.30 FAIRWAY TO HEAVEN GRANLIA ELITE 1
21/1 Muirfiled Village 17.30 BIRDIENØTTENE HAGAN ROOKIES 2 ELITE 1
21/1 Muirfiled Village 17.30 TEAM RAIDER TEAM MP ELITE 1
21/1 Muirfiled Village 17.30 TEAM VARMLAND TEAM SOPRA STERIA ELITE 1
21/1 Muirfiled Village 20.00 GOLFSERIE.NO VOLVAT 1 ELITE 2
21/1 Muirfiled Village 20.00 NEGATIV FOKUS SIGURD ECKLUND ELITE 2
21/1 Muirfiled Village 20.00 HAGAN ROOKIES 1 ALLIANCE EIENDOM ELITE 2
21/1 Muirfiled Village 20.00 2TOM2 TEAM RØR ELITE 2
 28/1 Muirfiled Village 17.30 DYNEA ALLNEX  HAGAN ROOKIES 3  1 DIV 
 28/1 Muirfiled Village  17.30  STEINRIK  FURUKAMMEN P.  1 DIV 
    28/1 Muirfiled Village  17.30  ELEKTROIMPORTØREN  LOS RETARDOS  1 DIV 
 28/1 Muirfiled Village  17.30  BARE FOR MORRO  LOSBY GOLF 1 DIV 
 28/1 Muirfied Village  20.00  AAS GAARD GOLF  GRORUDDØLA  1 DIV 
 28/1 Muirfiled Village 20.00  BREWERY  KØLLA GOLF  1 DIV 
 28/1 Muirfiled Village  20.00  HÅNDVERKERNE  GUTTA PÅ TUR  1 DIV 
 28/1 Muirfiled Village  20.00 VOLVAT 2  GO2TEE  1 DIV 
 4/2 PGA National  17.30  GOLFSERIE.NO  SIGURD ECKLUND  ELITE 
 4/2 PGA National   17.30  BIRDIENØTTENE  TEAM VARMLAND  ELITE 
 4/2 PGA National  17.30  HAGAN ROOKIES 1  TEAM RØR  ELITE 
 4/2 PGA National   17.30  VOLVAT 1  ALLIANCE EIENDOM  ELITE 
 4/2 PGA National   20.00  FAIRWAY TO HEAVEN  HAGAN ROOKIES 2  ELITE 
 4/2 PGA National    20.00   NEGATIVT FOKUS  2TOM2  ELITE 
 4/2 PGA National    20.00   TEAM RAIDER  TEAM SOPRA STERIA  ELITE 
4/2 PGA National 20.00 GRANLIA  TEAM MP  ELITE 
 11/2 PGA National    17.30   DYNEA ALLNEX  FURUKAMMEN PUTTERS  1 DIV 
 11/2 PGA National  17.30  STEINRIK  VOLVAT 2  1 DIV 
 11/2 PGA National  17.30  HÅNDVERKERNE  GO2TEE  1 DIV 
 11/2 PGA National   17.30  HAGAN ROOKIES 3  GUTTA PÅ TUR  1 DIV 
 11/2 PGA National   20.00  AAS GAARD GOLF  KØLLA GOLF  1 DIV 
 11/2 PGA National   20.00  BREWERY  BARE FOR MORRO  1 DIV 
 11/2 PGA National   20.00  ELEKTROIMPORTØREN  LOSBY GOLF 1 DIV 
 11/2 PGA National   20.00  GRORUDDØLA  LOS RETARDOS  1 DIV 
 18/2 The Grove   17.30  FAIRWAY TO HEAVEN  TEAM VARMLAND  ELITE 
 18/2 The Grove  17.30  NEGATIVT FOKUS  ALLIANCE EIENDOM  ELITE 
 18/2 The Grove  17.30  TEAM RAIDER  HAGAN ROOKIES 2  ELITE  
 18/2 The Grove  17.30  GRANLIA  TEAM SOPRA STERIA  ELITE 
 18/2 The Grove  20.00  GOLFSERIE.NO  2TOM2  ELITE 
 18/2 The Grove  20.00  BIRDIENØTTENE  TEAM MP  ELITE 
 18/2 The Grove  20.00  HAGAN ROOKIES 1  SIGURD ECKLUND  ELITE 
 18/2 The Grove  20.00  VOLVAT 1  TEAM RØR  ELITE 
 25/2 The Grove  17.30  AAS GAARD GOLF  BARE FOR MORRO  1 DIV 
 25/2 The Grove  17.30  STEINRIK  GUTTA PÅ TUR  1 DIV 
25/2 The Grove 17.30  HÅNDVERKERNE  FURUKAMMEN PUTTERS  1 DIV 
25/2 The Grove 17.30  GRORUDDØLA  LOSBY GOLF 1 DIV 
25/2 The Grove 20.00  DYNEA ALLNEX  VOLVAT 2  1 DIV 
25/2 The Grove 20.00  BREWERY  LOS RETARDOS  1 DIV 
25/2 The Grove 20.00  ELEKTROIMPORTØREN  KØLLA GOLF  1 DIV 
25/2 The Grove 20.00  HAGAN ROOKIES 3  GO2TEE  1 DIV 
 4/3 Sedgefield  17.30  DYNEA ALLNEX  GO2TEE  1 DIV 
 4/3 Sedgefield  17.30  STEINRIK  HÅNDVERKERNE  1 DIV 
   4/3 Sedgefield  17.30  HAGAN ROOKIES 3  VOLVAT 2  1 DIV 
 4/3 Sedgefield  17.30  FURUKAMMEN   GUTTA PÅ TUR  1 DIV 
 4/3 Sedgefield  20.00  AAS GAARD GOLF  LOSBY GOLF 1 DIV 
 4/3 Sedgefield  20.00  BREWERY  ELEKTROIMPORTØREN  1 DIV 
 4/3 Sedgefield  20.00  GRORUDDØLA  BARE FOR MORRO  1 DIV 
 4/3 Sedgefield 20.00  KØLLA GOLF  LOS RETARDOS  1 DIV 
11/3 Sedgefield 17.30  FAIRWAY TO HEAVEN  TEAM SOPRA STERIA  ELITE 
11/3 Sedgefield 17.30  BIRDIENØTTENE  TEAM RAIDER  ELITE 
11/3 Sedgefield 17.30  GRANLIA  TEAM VARMLAND  ELITE 
11/3 Sedgefield 17.30  HAGAN ROOKIES 2  TEAM MP  ELITE 
11/3 Sedgefield 20.00  GOLFSERIE.NO  TEAM RØR  ELITE 
11/3 Sedgefield 20.00  NEGATIVT FOKUS  HAGAN ROOKIES 1  ELITE 
11/3 Sedgefield 20.00  VOLVAT 1  2TOM2  ELITE 
11/3 Sedgefield 20.00  SIGURD ECKLUND  ALLIANCE EIENDOM  ELITE 
 18/3 St.Andrews jubilee  17.30  FAIRWAY TO HEAVEN  BIRDIENØTTENE  ELITE 
 18/3 St.Andrews jubilee  17.30  TEAM RAIDER  GRANLIA  ELITE 
 18/3 St.Andrews jubilee  17.30  HAGAN ROOKIES 2  TEAM VARMLAND  ELITE 
 18/3 St.Andrews jubilee  17.30  TEAM SOPRA STERIA  TEAM MP  ELITE 
 18/3 St.Andrews jubilee  20.00  GOLFSERIE.NO  ALLIANCE EIENDOM  ELITE 
 18/3 St.Andrews jubilee  20.00  NEAGTIVT FOKUS  TEAM RØR  ELITE 
 18/3 St.Andrews jubilee  20.00  HAGAN ROOKIES 1  2TOM2  ELITE 
 18/3 St.Andrews jubilee  20.00  VOLVAT 1  SIGURD ECKLUND  ELITE 
 25/3 St.Andrews jubilee  17.30  DYNEA ALLNEX  GUTTA PÅ TUR  1 DIV 
 25/3 St.Andrews jubilee  17.30  STEINRIK  GO2TEE  1 DIV 
 25/3 St.Andrews jubilee  17.30  HÅNDVERKERNE  VOLVAT 2  1 DIV 
 25/3 St.Andrews jubilee  17.30  HAGAN ROOKIES 3  FURUKAMMEN PUTTERS  1 DIV 
 25/3 St.Andrews jubilee  20.00 AAS GAARD GOLF  LOS RETARDOS  1 DIV 
 25/3 St.Andrews jubilee  20.00  BREWERY  LOSBY GOLF 1 DIV 
 25/3 St.Andrews jubilee  20.00  ELEKTROIMPORTØREN  BARE FOR MORRO  1 DIV 
 25/3 St.Andrews jubilee  20.00  GRORUDDØLA  KØLLA GOLF  1 DIV 


KVARTFINALE

Dato Bane Tee off Lag 1 Lag 2 Match nr. Resultat
27/3 ? Kl.17.00 Vinner 1 divisjon avd.1 2 plass Elite avd.1 1
27/3 ? Kl.17.00 Vinner 1 divisjon avd.2 2 plass Elite avd.2 2

SEMIFINALE

Dato Bane Tee off Lag 1 Lag 2 Match nr. Resultat
1/4 ? Kl.17.00 Vinner Elite avd.1 Vinner match 2 3
1/4 ? Kl.17.00 Vinner Elite avd.2 Vinner match 1 4

 

FINALE

Dato Bane Tee Off Lag 1 Lag 2 Match nr. Resultat
1/4 ? Kl.19.00 Vinner match 3 Vinner match 4 5