Lagene 2019

Slik ser inndelingen i avdelinger og grupper ut for sesongen 2019 utendørs etter årets resultater + nye lag.



GRUPPE A - ELITE MATCHPLAY (HCP 0-18) - 1 avdeling med 8 lag
Fairway To Heaven
Hakadal Golf
Holtsmark
OXER
Tollernes Idrettslag 

Birdienøttene

Ole Vidars
Brewery GK (Golfserie.no mestere 2018)

Vinneren av avdelingen i eliteklassen møter toeren til divisjonsfinale i Oslo og vinneren går til mesterfinalen i Spania i 2019!
De 2 dårligste lagene i Eliteserien 2019 rykker ned til 1 div. i 2020




GRUPPE A - 1 divisjon MATCHPLAY (HCP 0-18) - Deles inn i 2 avdelinger

His Lordship
Pinoccio
OBIL 6
Golfdårarna (Team Varmland)
Asker Golfklubb
Infratek BIL
KLP 1
HG Sport
UIO 2 - Backy
Hagan Rookies 1
Elektrofagmannen

Granlia
UIO 1 - Elite
Auto Øst
Hauger Golfklubb
Team Fagerstrand

Vinneren av hver avdeling i 1 divisjon møtes til divisjonsfinale i Oslo og vinneren går til mesterfinalen i Spania i 2019!
Vinnerlaget i hver avdeling rykker opp til eliteserien 2019
De 2 dårligste lagene i hver avdeling rykker ned til 2 div. i 2020


 

GRUPPE B - ELITE MATCHPLAY (HCP 0-36) - 1 avdeling med 8 lag
Benchmark
OBIL 5
Baccara
Håndverkerne
Volvat Medisinske 1

Golfserie.no

Cloud
Negativt Fokus

 

Vinneren av avdelingen i eliteklassen møter toeren til divisjonsfinale i Oslo og vinneren går til mesterfinalen i Spania i 2019!
De 2 dårligste lagene i avdelingen rykker ned til 1 div. i 2020


GRUPPE B - 1 divisjon MATCHPLAY (HCP 0-36) - Deles inn i 2 avdelinger

Four Fore
Follo Elektro
Team Sopra Steria 2
Team Sopra Steria 1
Dynea Allnex

Alliance Eiendom
Team Rør
Statnett
Smart Elektro 2
KLP 2
Steinrik
OBIL 2
Elektroimportøren 1
Furukammen Putters

 

 

Vinneren av hver avdeling i 1 divisjon møtes til divisjonsfinale i Oslo og vinneren går til mesterfinalen i Spania i 2019!
Vinnerlaget i hver avdeling rykker opp til eliteserien 2019
De 2 dårligste lagene i hver avdeling rykker ned til 2 div. i 2020

 

 

 

GRUPPE B - 2 divisjon MATCHPLAY (HCP 0-36) - Deles inn i 2 avdelinger

UIO 3
Team MP
Fringeflex
Go2Tee
Ronners GK
UIO 5
Holtsmark Golfklubb 

Sleeping Partners
Økern Engros
Smart Elektro 1
UIO 4
Grønnis
LK Norge

Elektroimportøren 2

+ nye lag
Fjordland


Vinneren av hver avdeling i 2 divisjon møtes til divisjonsfinale i Oslo og vinneren går til mesterfinalen i Spania i 2019!
Vinnerlaget i hver avdeling rykker opp til 1 divisjon 2020