Lagene 2018

Slik ser inndelingen i avdelinger og grupper ut for sesongen 2018 utendørs.



GRUPPE A - ELITE MATCHPLAY (HCP 0-18) - 1 avdeling med 8 lag
Birdienøttene
OXER
Holtsmark
Fairway To Heaven
Hakadal Golf
His Lordship
Pinoccio
Tollernes Idrettslag 

Vinneren av avdelingen i eliteklassen møter toeren til divisjonsfinale i Oslo og vinneren går til mesterfinalen i Spania i 2018!
De 2 dårligste lagene i Eliteserien 2018 rykker ned til 1 div. i 2019




GRUPPE A - 1 divisjon MATCHPLAY (HCP 0-18) - Deles inn i 2 avdelinger


Granlia
Ole Vidars
Gutta Ping!
Elektrofagmannen
Golfdårarna
Infratek BIL
Hagan Rookies
UIO 2 - Backy
KLP 1
Hauger Golfklubb
Brewery GK
Asker Golfklubb
OBIL 6
UIO 1 - Elite
HG Sport
Auto Øst

Vinneren av hver avdeling i 1 divisjon møtes til divisjonsfinale i Oslo og vinneren går til mesterfinalen i Spania i 2018!
Vinnerlaget i hver avdeling rykker opp til eliteserien 2019
De 2 dårligste lagene i hver avdeling rykker ned til 2 div. i 2019

 

GRUPPE B - ELITE MATCHPLAY (HCP 0-36) - 1 avdeling med 8 lag
Golfserie.no
Baccara
Håndverkerne
Four Fore
OBIL 5

Volvat Medisinske
Benchmark


Vinneren av avdelingen i eliteklassen møter toeren til divisjonsfinale i Oslo og vinneren går til mesterfinalen i Spania i 2018!
De 2 dårligste lagene i 2018 rykker ned til 1 div. i 2019


GRUPPE B - 1 divisjon MATCHPLAY (HCP 0-36) - Deles inn i 2 avdelinger

Alliance Eiendom
Furukammen Putters

Negativt Fokus

Team Rør

Team Sopra Steria 1
Steinrik
Smart Elektro 2
OBIL 2
Statnett
Cloud
KLP 2
Team Sopra Steria 2
UIO 3
Dynea Allnex


Vinneren av hver avdeling i 1 divisjon møtes til divisjonsfinale i Oslo og vinneren går til mesterfinalen i Spania i 2018!
Vinnerlaget i hver avdeling rykker opp til eliteserien 2019
De 2 dårligste lagene i hver avdeling rykker ned til 2 div. i 2019

 

 

 

GRUPPE B - 2 divisjon MATCHPLAY (HCP 0-36) - Deles inn i 2 avdelinger


Sleeping Partners
Elektroimportøren 1
Elektroimportøren 2
LK Norge
UIO 5

UIO 4

Team MP
Holtsmark Golfklubb 
Grønnis

Go2Tee
Fringeflex
Økern Engros

+ nye lag

Vinneren av hver avdeling i 2 divisjon møtes til divisjonsfinale i Oslo og vinneren går til mesterfinalen i Spania i 2018!
Vinnerlaget i hver avdeling rykker opp til eliteserien 2019